Dėl mons. R. Jurkevičiaus - Kaišiadorių parapijos klebono kunigystės sukakties

2017 m. sausio 1 d. 12 val. Kaišiadorių katedroje bus švenčiamos Mišios už Kaišiadorių parapijos kleboną - monsinjorą dek. Rimvydą Jurkevičių, kunigystės 25-mečio sukakties - jubiliejaus proga. Kviečiame dalyvauti Mišiose ir pasimelsti dėkojant Dievui už kunigystės tarnystę, meldžiant naujų dvasinių pašaukimų.

Monsinjoras Rimvydas Jurkevičius studijavo Kauno kunigų seminarijoje, įšventintas kunigu 1992 m. sausio 1 d. Kaišiadorių katedroje. 2002 m. jis buvo paskirtas Kaišiadorių parapijos klebonu ir dekanato dekanu, taip pat eina vyskupijos Caritas direktoriaus pareigas, Vyskupijos rožinio draugijos dvasios vadovo ir Teofiliaus Matulionio beatifikacijos bylos vicepostulatoriaus pareigas, yra vyskupijos Konsultorių, Kunigų tarybos ir Šventimų bei kunigų skyrimų komisijos narys, jam suteiktas monsinjoro – bažnytinis garbės titulas.

Kurija