Diakonu įšventintas Gintas Petkevičius (2020-02-02)

Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas 2020 m. vasario 2 d. Kaišiadorių katedroje, kartu celebruojant Eucharistiją vyskupui emeritui Juozui Matulaičiui, įšventino diakonu Kaišiadorių vyskupijai Gintą Petkevičių.

Gintas Petkevičius gimė Kaišiadoryse, kur baigė gimnaziją, po to vienerius metus studijavo Kauno technologijų universitete. 2012-17 m. studijavo Kauno VDU Katalikų teologijos fakultete bakalauro programoje, o 2017-19 m. - pastoracinės teologijos programoje ir įgijo licencijato laipsnį. Tame tarpe, pagal mainų programą vienerius metus studijavo Tarptautiniame krikščionių universitete Tokijuje (Japonija).

2017 m. „pajutęs pašaukimą vesti žmones prie Kristaus“, trejus metus rengėsi kunigo tarnystei Kauno kunigų seminarijoje. Liturginę - pastoracinę praktiką atliko Kaišiadorių, Žiežmarių, Vievio ir Palomenės parapijose - Kaišiadorių vyskupijoje.

Diakonas Gintas Petkevičius paskirtas sielovadinei tarnystei Birštono šv. Antano Paduviečio parapijoje.

Kurijos info

Nuotraukas galima pamatyti čia.