Įspūdžiai iš stovyklos Kaišiadorių parapijos savanorėm ir patarnautojam liepos 21-24 d.

Liepos 21-24 d. išvykome su Kaišiadorių parapijos savanorėm ir patarnautojais į Sriubiškes, kur jiems buvo suorganizuota stovykla „Aš- krikščionis?“. Susirinko 18 dalyvių. Jas vedė kun. Tadas Piktas ir ses. Jolanta Gurskaitė. O mūsų sotumu rūpinosi ses. Dalia Bučinskaitė.

Ši stovykla, tai dar viena bendrystės akimirka ir kartu padėkos žestas kiekvienam jaunuoliui, kurie vienaip ar kitaip įsitraukia į Kaišiadorių parapijos gyvenimą. Šiomis dienomis mums netrūko bendrystės, maldos, rekreacijos, diskusijų ir pasidalijimų akimirkų. O ką jau kalbėti apie pokštus! Kėlėme klausimus, kaip turėtų atrodyti krikščionio gyvenimas, su kokiais sunkumais susiduriame kasdienybėje liudydami savo tikėjimą, kaip mums augti bendrystėje su Jėzumi ir su kiekvienu artimu.

Kadangi mus lepino kaitri saulė, laiko skyrėme ir maudynėms. O vakarais, kad nesušaltume ir apsigintume nuo uodų, visi susiburdavome aplink laužą ir turiningai bei linksmai leisdavome laiką.

Taip pat aplankėme Jūžintų kaimo kleboną kun. Leoną Lindą. Po vakaro šv. Mišių šv. arkang. Mykolo bažnyčioje, kun. Leonas Linda pakvietė mus aplankyti bažnyčios požemius ir šalia įsikūrusį vienuolyną. Buvo labai įdomu ir įspūdinga.

Pilni džiaugsmo ir gražių patirčių, o taip pat su viltimi ir kitais metais vėl apturėti tokią prasmingą stovyklą, sugrįžome į namus.

Stovyklos nuotraukas galima pamatyti nuotraukų Galerijoje.