Motociklininkų žygiu paminėta Kaišiadorių vyskupijos sukaktis (2016-04-09)

Šių metų balandžio 9 d. žygiu su motociklais - neįprastai buvo paminėta Kaišiadorių vyskupijos 90-mečio sukaktis. Šios privačios iniciatyvos - žygio organizatoriai – Kaišiadorių vyskupijos kunigai - Kęstutis Kazlauskas, Molėtų parapijos klebonas, ir Egidijus Kazlauskas, Šešiuolių parapijos klebonas. Maršrutu Molėtai – Kaišiadorys dalyvavo daugiau nei 80 motociklininkų iš Vilniaus, Molėtų, Širvintų, Kaišiadorių, Alytaus ir kitų miestų, taip pat kunigai - Egidijus Kazlauskas, Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas ir Jiezno parapijos klebonas kunigas Rolandas Bičkauskas.

Pradėję žygį Molėtuose, aplankę Videniškių parapijoje XVII amžiuje įkurtą vienuolyną, kuriame yra gyvenęs pal. Mykolas Giedraitis, pro Ukmergę, Jonavą žygeiviai atriedėjo į Kaišiadoris - vyskupijos centrą. Kaišiadoryse – katedroje dalyvavo šv. Mišiose, apsilankė Dievo Gailestingumo koplyčioje, praėjo pro Jubiliejines gailestingumo duris.... Į namus pasuko kitu keliu - užsuko į kardinolo Vincento Sladkevičiaus tėviškę, Žaslių parapijoje. Apžiūrėjo memorialinę ekspoziciją, rožinio slėpinių kelio koplytėles... Skaityti daugiau - delfi.lt...

Kurijos info