Skelbimai Kaišiadorių katedroje - 2018-09-09

Kaip buvo skelbta, rugsėjo 22-23 dienomis Lietuvoje lankysis Popiežius Pranciškus. Tai istorinis įvykis Lietuvoje.

Iš anksto atkreipiame dėmesį, kad rugsėjo 23 d., sekmadienį, katedroje nebus švenčiamos Mišios, nes šios parapijos kunigai privalės dalyvauti Mišiose ir susitikime su Popiežiumi Kaune. Mišios taip pat nebus švenčiamos ir aplinkinėse parapijose.

Kaišiadorių parapijiečius - rugsėjo 23 d. - kviečiame dalyvauti Mišiose su Popiežiumi Kaune arba žiūrėti tiesioginę Mišių transliaciją iš Kauno per Lietuvos televiziją.  Be to, sekmadienio Mišiose galima dalyvauti išvakarėse – šeštadienio vakare.

Popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis dvi dienas – rugsėjo 22 d. Vilniuje, o 23 d. – Kaune. Todėl, visi norintys sutikti Popiežių galės ne tik dalyvaudami renginiuose, bet ir pamatyti Popiežių važiuojantį papamobiliu Vilniaus ir Kauno gatvėmis. Popiežiaus kelionės papamobiliu skelbiamos internete – popieziausvizitas.lt - taip pat plakatuose, kurie iškabinti katedros skelbimų stende.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad renginių su Popiežiumi prieigose visiems užteks vietos - ne tik užsiregistravusiems, bet ir neturintiems kvietimo - bus įrengti dideli renginius transliuojantys ekranai. Kviečiame dalyvauti.

Artėjant Popiežiaus vizitui, prekybos centruose bus galima įsigyti atributikos su Popiežiaus vizito ženklu - logotipu, Vatikano vėliavėlių ir kitų. Šią atributiką tikslinga įsigyti vykstant į susitikimus su Popiežiumi ar sveikinat Popiežių gatvėse – kai jis važiuos papamobiliu. Kviečiame dalyvauti!

Klebonas