Skelbimai Kaišiadorių katedroje – 2019-01-06

1. Sausio 13 d. – ateinantį sekmadienį - kviečiame maldai už Tėvynę, Lietuvoje minint Laisvės gynėjų dieną.

2. Ateinantį sekmadienį - Viešpaties Krikšto šventė liturgijoje; tą dieną baigsis liturginis Kalėdų laikas.

3. Krikščioniško kino klubas kviečia parapijiečius šį penktadienį 18:30 val. į filmo „Karmeličių dialogai“ peržiūrą. Tai filmas apie prancūzų revoliucijos laikus, kai Paryžiuje buvo giljotinuotos 11 basųjų karmeličių vienuolės, atsisakiusios išsižadėti tikėjimo. Filmo vieta - Vyskupijos Sielovados centras, Birutės g. 9, III aukštas. Kviečiame žiūrėti!

4. Šį sekmadienį - sausio 6 d. - Bažnyčia švenčia Viešpaties Apsireiškimo - Trijų Karalių šventę liturgijoje. Kaip priimta nuo seno, Trijų Karalių šventėje bažnyčiose šventinama kreida (ir smilkalai bei auksas – pagal poreikį). Su pašventinta kreida, laikantis papročio, galima ant savo namų durų užrašyti trijų Išminčių - Karalių vardų pirmąsias raides: K, M ir B (Kasparas, Melchioras ir Baltazaras), o tarp jų - tris kryželius (†††) bei šių metų datą (2019).

Klebonas