Skelbimai Kaišiadorių katedroje - 2019-02-10

Vasario 11 d. (pirmadienį) minima Pasaulinė ligonių diena. Tą dieną, kviečiame tikinčiuosius pasimelsti už ligonius, prašant jiems kantrybės ir sveikatos, ir už gydytojus bei slaugytojus, kad nestokotų atsidėjimo ir meilės savo tarnystėje. Plažiau žr. - Pop. Pranciškaus žinia Pasaulinės ligonių dienos proga - katalikai.lt - "Ligonių slauga reikalauja profesionalumo, švelnumo, laisvai dovanojamų spontaniškų ir paprastų veiksmų, pavyzdžiui, paglostymo, kurie leidžia kitam pasijusti, jog jis yra „brangus“.

Vyskupijos Šeimos centras vasario 14 d. kviečia parapijiečius kartu švęsti Valentino dieną. Programa: 18 val. - šv. Mišios katedroje, 19 val. - Šeimos centre - Birutės g. 9 - liudijimai, agapė...

Vasario 16-ąją (šeštadienį) Lietuvoje švenčiama Nepriklausomybės dienaprivaloma valstybinė šventė. Tą dieną katedroje šv. Mišios už Tėvynę - 10 val. Kviečiame dalyvauti. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos visuomenės atstovai (taryba) pareiškė, kad „skelbia atstatantys nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje, atskirą nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis“.

Vasario 16-osios išvakarėse (penktadienį) kaip kasmet, Kruonyje vyks Lietuvos Nepriklausomybės dienos minėjimas, kur 1946 m. buvo nužudyti kovotojai už Lietuvos laisvę. Minėjimas prasidės 17 val. Mišiomis Kruonio bažnyčioje!