Skelbimai katedroje - 2018-11-11

 

1. Šį sekmadienį – lapkričio 11 d. - Aušros Vartuose Vilniuje prasideda Gailestingumo Motinos atlaidai, kurie truks iki lapkričio 18 d. Atlaidų tvarkaraštis skelbiamas katedros skelbimų stende ir internete. Kviečiame apsilankyti!

2. Kitą sekmadienį bus minima popiežiaus Pranciškaus paskelbta Pasaulinė vargšų diena.

 Popiežius ragina krikščionių bendruomenes angažuotis ir surengti daug draugiškų susitikimų, solidarumo ir broliškos pagalbos progų vargstantiems kaip ir pakviesti juos prie Eucharistijos stalo. Tokią dieną kaip ši, sako Popiežius, esame kviečiami išsitirti sąžinę, kad būtų aišku, ar gebame pastebėti - išgirsti vargstančius. Visi krikščionys yra pašaukti būti Dievo įrankiais pagelbstint vargstantiems taip, jog jie galėtų pilnatviškai įsijungti į visuomenę; tam, visų pirma reikia mūsų atidumo, kad išgirstume šiuos žmones ir galėtume padėti. Popiežiaus kreipimasis – žodis tikintiesiems, skirtas šiai dienai, skelbimas internete - katalikai.lt.

3. Šių metų lakričio 7 d. popiežius Pranciškus pripažino Dievo tarno Mykolo Giedraičio, liaudyje vadinto palaimintuoju, herojiškas dorybes ir patvirtino jo kultą nuo senų laikų. Tai reiškia Dievo tarno beatifikaciją - paskelbimą palaimintuoju. Jis gime 1420 m. Giedraičiuose - prie Molėtų - dabartinėje Kaišiadorių vyskupijoje, plačiau skaityti Kaišiadorių vyskupijos internetinėje svetainėje, šiuo adresu - http://kaisiadorys.lcn.lt ...

4. Primename apie kvietimą dalyvauti Šv. Rašto paskaitose - tema "Kalno pamokslas", pranešėjas - kun. Mozė Mitkevičius, laikas - lapkričio 15 ir 22 d., vieta - Birutės g. 9, Kaišiadorys, pradžia - 19 val. Kviečiame dalyvauti!

Klebonas