Kaišiadorių parapijos Carito teikiamos paslaugos

Kaišiadorių parapijos

C A R I T A S

Konsultacijos socialiniais klausimais

Kartais būna, kad nežinome nuo ko pradėti...?  Kartais nesuvokiame kas ir kodėl vyksta...?

Kad ir kokia problema būtų yra išeitis! Galime kartu jos paieškoti. Pabandykime drauge rasti atspirties tašką.

Pokalbis su psichologu

Jeigu Jums yra reikalinga, arba žinote kam yra reikalinga psichologinė pagalba, parapijos Carito savanorė siūlo nemokamas psichologines konsultacijas.

Pagalba senjorui

Jeigu Jums buitis yra jau persunki, jaučiatės labai vieniši arba galbūt yra reikalinga profesionalios slaugytojos pagalba, mes galime pabandyti pagelbėti. Taip pat, jeigu žinote kam yra reikalinga tokia pagalba, parapijos savanorė siūlo nemokamas savo paslaugas.

Parama rūbais, avalyne  ir daiktais

Jeigu Jums yra reikalinga, arba žinote kam yra reikalinga parama rūbais, avalyne ar kitais daiktais, galite atvykti kiekvieną trečiadienį nuo 11.00 iki 14.00 val.

Taip pat, jeigu turite jums nereikalingų, bet dar kažkam galbūt naudingų daiktų: rūbų, avalynės, sunkiems ligoniams reikalingų daiktų (technikos) ir panašiai, atneškite pas mus, mes mielai perduosime tiems kam jie yra labai reikalingi.

Bibliotekėlė

Pas mus galite rasti Šventąjį Raštą, knygelių apie tikėjimą, dvasinį ugdymą, Šventuosius ir kt.. Bibliotekėlę galite rasti parapijos Carito namelyje.

DARBO LAIKAS:

Parapijos Carito namelyje savanorės dirba kiekvieną trečiadienį nuo 11.00 iki 14 val.

Visada galite kreiptis jums rūpimais klausimais telefonu: 8 620 65049 – Lina

Laukiame…, esame tam, kad jums pagelbėtume sunkiomis akimirkomis… .