Krikščioniškos muzikos festivalis „SIELOS 2015“

Krikščioniškos muzikos festivalis „SIELOS 2015“

 

Lapkričio 14 d. Telšiuose įvyko XIV šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos“. Jau ne vienerius metus rengiamas festivalis rodo, kad Lietuvoje yra gyva krikščioniška muzika. Nors populiariosios muzikos rinka yra užversta abejotinas vertybes skelbiančia muzika, todėl vienas iš festivalio tikslų, pasak pačių rengėjų, yra atspindėti tikrąsias žmogaus gyvenimo vertybes - tikėjimą, viltį ir meilę. Toks festivalis yra vienintelis šalyje. Dar vienas jo tikslas - padrąsinti jaunus krikščionis nešti bendraamžiams amžinąsias vertybes ir uždegti Lietuvos jaunimą kasdien gyventi dorą, pilną meilės Dievui, artimui ir Tėvynei gyvenimą. Todėl nemaža dalis jaunų žmonių, susipažinę su šiuolaikine krikščioniška muzika, per ją labiau atranda ir pamilsta Dievą.

Nors nuo Kaišiadorių iki Telšių yra nemažas atstumas, tačiau grupelė jaunų žmonių nepabūgo ilgo kelio bei prasto oro ir šeštadienio rytą išvyko į Žemaitijos sostinę. Dvylika krikščioniškos muzikos mylėtojų (Karolina, Justina, Karolina, Dovilė, Joana, Lukas, Monika, Rokas, Deividas, Bernadeta, klier. Povilas, kun. Tadas) ne tik klausėsi krikščioniškos muzikos įvairiose miesto erdvėse, bet ir turėjo galimybę su Telšių bendruomene švęsti Eucharistiją, o taip pat susipažinti ir su Telšių miestu. Ką reiškia jaunam žmogui toks festivalis? Štai keli liudijimai:

 

Justina: „Šios „Sielos“ man buvo jau ketvirtosios, tad važiuodama tikrai žinojau, ko galiu tikėtis iš šio renginio. Ir jis manęs tikrai nenuvylė! Per visą Telšių miestą išdėstytos erdvės, kuriose buvo galima išgirsti pačios įvairiausios muzikos - pagal kiekvieno skonį ir poreikius :)

Pirmą kartą teko lankytis Telšiuose ir šis miestas man paliko labai gerą įspūdį ne vien dėl nuostabios Telšių Katedros, bet ir dėl festivalio "Sielos 2015"! Tikrai nesigailiu sugaišusi beveik 3 val. kelio į Telšius ir dar tiek pat laiko kelionei atgal, nes "Sielos" visada yra renginys, kuris į tave "įkrauna" dozę geros muzikos, krikščioniškų vertybių ir nepamirštamų akimirkų :)“.

 

Karolina: „Taigi, „Sielose“ dalyvauju jau antrą kartą ir niekada nesigailėjau, kad į jas važiavau. Kalbant apie šių metų „Sielas“, jos buvo nuostabios, kupinos džiaugsmo, puikios nuotaikos, energijos ir nuostabių draugų. Buvo labai gera išgirsti krikščionišką muziką, atlikėjų liudijimus, o svarbiausia šlovinti Dievą ir artėti prie Jo. Buvo tiesiog nuostabu! Dėkoju Dievui už tokią nuostabią akimirką“.

 

Lukas: „Pirmą kartą dalyvavau tokiame renginyje ir galiu pasakyti, kad man visai patiko. Pirmieji pasirodimai nebuvo tokie, kokių tikėjausi prieš važiuodamas į " Sielos 2015 ", bet kai vakare užklydau į menų inkubatorių ( nežinau ar iš tikrųjų taip vadinasi ) , tai išgirdau, tai ko tikėjausi prieš važiuodamas į "Sielas 2015". Labai patiko, kad pabuvau ne tik pačiame renginyje, bet ir pasivaikščiojau po Telšius bei gerai praleidau laiką su draugais.

 

Iš šių kelių liudijimų matyti, jog šis festivalis jaunam krikščioniui yra labai svarbus, ieškant tiesos ir norint kurti aplink save gražią, šviesią, kupiną tiesos ir gerumo ateitį.

Nuotraukas galima pamatyti svetainės galerijoje:  http://www.kaisiadoriuparapija.lt/galerija/krikscioniskos-muzikos-festiv...