Kviečiame į XII TARPTAUTINĮ ŠV. JOKŪBO FESTIVALĮ. Jurga Šeduikytė ir Diana Encienė. DANGAUS LINK (2022-10-02, 13:30 val.)

Valstybinis choras „Vilnius“ rudenį pasitinka su XII-uoju tarptautiniu Šv. Jokūbo festivaliu ir turtinga festivalio programa, skiriama Šventiesiems Jokūbo metams ir Ukrainai palaikyti. Cantus avium / Dainuojantys paukščiai – rudenį nuspalvins ryškesnėmis spalvomis ir pakvies klausytojus į Šv. Jokūbo muzikos šventę!

Festivalį globoja:
Lietuvos Respublikos Prezidentas GITANAS NAUSĖDA
Vilniaus arkivyskupas metropolitas GINTARAS GRUŠAS

Festivalio ambasadorė:
Lietuvos Respublikos Seimo narė Dr. LAIMA LIUCIJA ANDRIKIENĖ

▪️▪️▪️

Spalio 2 d., sekmadienis, 13.30 val.
Kristaus Atsimainymo katedra, Kaišiadorys

DANGAUS LINK

JURGA ŠEDUIKYTĖ (vokalas)
DIANA ENCIENĖ (vargonai)

Programa: JOHANN SEBASTIAN BACH, ANTONIO VIVALDI, WOLFGANG AMADEUS MOZART,  GEORGE FRIEDERICH HĀNDEL

Jurga Šeduikytė gerbėjams atpažįstama dėl atlikėjos išskirtinės atlikimo manieros, drąsių kūrybinių potyrių ir ryžto ieškoti naujų išraiškos formų. Siekis leistis į vis naujas ir kupinas profesinių iššūkių saviraiškos keliones savaime pakreipė Jurgą (Šeduikytę) nauja kryptimi – baroko ir klasikos link.

Naujai užgimusi koncerto idėja drauge suvedė Jurgą ir Dianą Encienę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoją ir vargonų muzikos entuziastę, rengiančią ir solinius vargonų koncertus, ir grojančią įvairių ansamblių sudėtyse.

Programoje „Link Dangaus‘ („To the Sky“) skambės baroko epochos kūryba ir pačios Jurgos atliekamos autorinės kompozicijos.

▪️▪️▪️

Įėjimas laisvas

KĮ Valstybinis choras „Vilnius“