Mons. dr. Algirdas Jurevičius apdovanotas už lenkų emigrantų sielovadą

Romoje reziduojantis arkivyskupas emeritas Szczepan Wesoły 2015 m. rugpjūčio 2 d. pasirašytu raštu suteikė apdovanojimą – medalį „Exuli bene de Ecclesia merito“ mons. dr. Algirdui Jurevičiui. Apdovanojimas suteiktas už pasiaukojantį darbą Bažnyčioje ir lenkų emigrantų bendruomenėje Hanau mieste.

Mons. dr. Algirdas Jurevičius 2000-2004 metais talkininkavo lenkų emigrantų sielovadoje Hanau (Polska misja katolicka), Fuldos vyskupijoje. Medalis „Exuli bene de Ecclesia merito“ („Išeikite [pasirodykite], kurie nusipelnėte Bažnyčiai“) buvo įsteigtas vyskupo Władysław Rubin, atsakingo už lenkų emigrantų sielovadą XX a. septintajame dešimtmetyje. Juo apdovanojami lenkų emigrantų sielovadoje pasitarnaujantys dvasininkai bei pasauliečiai.

Pirmoje medalio pusėje pavaizduotas Šventosios Šeimos bėgimas į Egiptą – emigrantų simbolis, o kitoje medalio pusėje – reverse pavaizduotas Šv. Stanislovo bažnyčios Romoje fasadas.

Kurija