Skelbimai Kaišiadorių katedroje (2017-06-18)

1. Šį sekmadienį - birželio 18 d. -  Bažnyčia švenčia Devintines - Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę liturgijoje. Po sumos Mišių katedroje - Eucharistinė procesija. Kviečiame dalyvauti!

2. Ateinantį sekmadienį - birželio 25 d. Vilniuje – katedros aikštėje bus švenčiama Garbingojo Dievo tarno arkivyskupo Teofiliaus Matulionio Beatifikacijos – paskelbimo palaimintuoju iškilmė. 12 val. Vilniaus katedros aikštėje prasidės šlovinimas, liudijimai, birželinės pamaldos (vykstant derėtų pasiimti užkandžių, vandens, lietpaltį ir sulankstomą kėdutę). Beatifikacijos pamaldų pradžia - 14 val., jas transliuos Lietuvos televizija.

3. Ateinantį sekmadienį - Beatifikacijos dieną - Kaišiadorių katedroje bus švenčiamos tik vienerios šv. Mišios – ryte 8 val. Parapijiečius kviečiame dalyvauti beatifikacijos iškilmėje Vilniuje. Visa informacija apie beatifikaciją skelbiama internetinėje svetainėje teofilius.lt

- Atmintinė vykstantiems į beatifikaciją, žr. - http://teofilius.lt/registracija/dalyvio-atmintine/
      - Beatifikacijos iškilmių programa - Kaišiadorys - Vilnius - Kaišiadorys, žr. - http://kaisiadorys.lcn.lt/naujienos/;827

4. Artėjant beatifikacijos iškilmei, Kaišiadorių parapijos klebonas mons. Rimvydas Jurkevičius ir Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, kreipiasi į kaišiadoriečius su šiuo kvietimu: šiemet esame apdovanoti ypatingai svarbiu istoriniu įvykiu – Kaišiadorių vyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimu palaimintuoju. Ta proga kviečiame Jus, mieli kaišiadoriečiai, prisidėti prie šio įvykio papuošiant savo namus ar balkonus vėliavomis, gėlėmis, langus - plakatais, juos galima pasiimti Verslo informacijos centre, Kaišiadorių rajono savivaldybėje ar Klebonijos raštinėje. Birželio 24 d. (šį šeštadienį) 12.30 val. prie Kaišiadorių rajono savivaldybės – aikštėje vyks iškilmingas Popiežiaus Legato kardinolo Angelo Amato sutikimas, 16.30 val. - vyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio sarkofago išlydėjimas iš Kaišiadorių į Vilnių. Į Popiežiaus legato sutikimą bei sarkofago išlydėjimą kviečiame ateiti nešiniems Lietuvos vėliavėlėmis, baltais ir geltonais balionais, esant galimybei - pasipuošus tautiniais rūbais. Birželio 26 d. (kitą pirmadienį) 11.30 val. įvyks Palaimintojo Teofiliaus sarkofago sutikimas prie Kaišiadorių katedros. Liepos 2 d. (kitą sekmadienį) 12 val. Kaišiadorių katedroje bus švenčiamos iškilmingos šv. Mišios dėkojant Viešpačiui už vyskupo ir kankinio Teofiliaus paskelbimą Palaimintuoju. Po pamaldų (savivaldybės aikštėje) vyks koncertinė programa ir miesto vaišės: būsite vaišinami kareiviška koše, gira, arbata. O jus, mielieji, kviečiame atsinešti ir savo vaišių, kad visi kartu švęstume ir išgyventume bendrystę prie bendro miesto stalo. Kviečia dalyvauti – Kaišiadorių parapijos klebonas ir Kaišiadorių savivaldybės meras.

Klebonas