Skelbimai Kaišiadorių katedroje - 2019-11-17

1. Lapkričio 17 d. minima pop. Pranciškaus paskelbta Pasaulinė vargšų diena. Popiežius ragina krikščionių bendruomenes surengti daugiau draugiškų susitikimų, solidarumo ir broliškos pagalbos progų vargstantiems, šiuos žmones ir jiems patarnaujančius pakviesti bendrai melstis – prie Eucharistijos stalo.

2. Trečiąjį lapkričio sekmadienį Lietuvoje minima Žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena. Šia proga, kviečiame pasimelsti intencija už žuvusiuosius kelyje, taip pat už jų artimuosius - šeimas. Kartu atkreipiame dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje - kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų.

3. Lapkričio 23 d. mūsų krašte minima Negimusio kūdikio diena. Bažnyčia Lietuvoje, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą, kviečia tikinčiuosius šia proga pasimelsti intencija - už žmones netekusius kūdikio, negimusius kūdikius bei dvasinio ir fizinio išgydymo reikalingas šeimas.

Vyskupijos Šeimos centras šią intencija Kaišiadorių parapijiečius kviečia melstis lapkričio 21 d. adoracijos metu katedroje ir lapkričio 24 d., sekmadienį, šv. Mišių metu bei kartu kalbėti Gailestingumo vainikėlį – 15 val.

4. Ateinantį sekmadienį - lapkričio 24 d. - Bažnyčia švęs Kristaus Karaliaus liturginę iškilmę ir užbaigs šiuos – Bažnyčios metus, mat gruodžio 1 d. - dar po savaitės - prasidės Advento laikas ir nauji Liturginiai (Bažnyčios) metai.

Ateinantį sekmadienį taip pat kviečiame pasimelsti ir už šios vyskupijos Ganytoją konsekravimo vyskupu metinių proga. Vyskupas Jonas Ivanauskas konsekruotas vyskupu 2003 m. lapkričio 23 d. Kauno katedroje.

Klebonas