Skelbimai Kaišiadorių katedroje – 2020-01-05

1. Sausio 6 d. - Kristaus Apsireiškimo (Trijų Karalių) šventė liturgijoje. Šv. Mišios katedroje - 8.30 ir 18 val. Ši šventė, kai švenčiama darbo dieną - ne sekmadienį, neprivaloma katalikams.

Per "Tris Karalius" bažnyčiose šventinama kreida ir smilkalai (auksas, kaip būdavo ankščiau, nešventinamas). Kaip nurodo katalikų palaiminimų apeigos, šeimos galva ant savo būsto durų palaiminta kreida gali užrašyti J+M+J (Jėzus, Marija, Juozapas) ir einamieji metai - 2020. Tuo metu galima ištarti šiuos žodžius: "Kiekvienas ieškantis Kristaus visada jį teatranda tarp mūsų. Amen".

2. Ateinantį sekmadienį - sausio 12 d. – Kristaus Krikšto šventė liturgijoje; tą dieną baigiasi liturginis Kalėdų laikas, nors kalėdinės giesmės Lietuvos bažnyčiose dar giedamos iki grabnyčių.

Kaišiadorių parapija