Skelbimai Kaišiadorių katedroje - 2023-05-21

1. Ateinantį sekmadienį (2023-05-28 d.) Sekminės, Šv. Dvasios atsiuntimo šventė liturgijoje.

Devynias dienas prieš Sekmines Bažnyčia kviečia tikinčiuosius kasdien melstis į Šventąją Dvasią. Sekminių vigilijoje - išvakarėse katedroje, po šv. Mišių 18 val., vysk Švč. Sakramento adoracija. Kviečiame dalyvauti.

2. Šį sekmadienį (2023-05-21 d.), per Šeštines, minima Pasaulinė visuomenės komunikavimo priemonių diena. Komunikuoti – tai bendrauti, pranešti, dalintis žiniomis. Šią dieną Bažnyčia meldžiasi už visus žiniasklaidos darbuotojus, taip pat krikščioniškos, kurie perduoda mums įvairias - ir tikėjimo žinias. Kaip kasmet, Popiežius yra paskelbęs laišką Visuomenės komunikavimo dienos proga. Laišką galima skaityti internete, žr. – katalikai.lt.