Skelbimai Kaišiadorių parapijos bažnyčioje – katedroje (2022-05-01)

Šiandien Lietuvoje minima Motinos dienaMotinos dieną šv. Mišios katedroje švenčiamos aukotojų intencijomis už gyvąsias Motinas, o už mirusias - rytoj – pirmadienį – 8.30 ir 18 val., prieš Mišias - 16.30 val. – Rožinio malda už mirusias Motinas.

Šia proga kviečiame jungtis prie Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centro kuruojamo projekto „Šeima-šeima“ - pagalba Ukrainai. Projekto esmė – šeimos Lietuvoje (viena ar kelios drauge) kviečiamos pusę metų (6 mėn.) paremti materialiai 100-tu eurų per mėnesį šeima/moterį su kūdikiu Ukrainoje, dėl karo atsidūrusią sunkioje situacijoje. Auka būtų siunčiama bankiniu pavedimu. Daugiau informacijos apie šį projektą - žr. internete (http://www.vasc.lt/node/184) arba katedros skelbimų stende.

Kaišiadorių vyskupijos Šeimos centras kviečia parapijos mamas, auginančias mažamečius vaikus, kartu su mažaisiais, kiekvieną ketvirtadienį 9.30 val. apsilankyti Šeimos centre – puodeliui arbatos, pašnekesiui bei jungtis prie projekto „Mamos mamoms“. Susitikimo adresas - Birutės g. 9, II aukštas.

Gegužės mėnesį Bažnyčia Lietuvoje kviečia į Gegužines pamaldas, skirtas Dievo Motinos Marijos garbei. Gegužinės pamaldos katedroje - šiokiadieniais pusę valandos prieš Mišias vakare – 17.30 val., o sekmadieniais – per sumą (12 v.). Kviečiame dalyvauti!

Kaišiadorių vyskupas emeritas (J. Matulaitis) kviečia gegužės mėnesio sekmadieniais dalyvauti šv. Mišiose ir Gegužinėse pamaldose Guronyse - Rožinio slėpinių kelio Šv. Juozapo koplyčioje, pamaldų pradžia - 15.30 val.