Svarbi informacija dėl Bažnyčios veiklos lapkričio 7 – gruodžio 17 d.

Lietuvos vyriausybei pratęsus karantiną šalyje iki gruodžio 17 d., Lietuvos vyskupai tokiam pačiam laikotarpiui pratęsia tikinčiųjų skaičiaus ribojimą šv. Mišiose bei kitus apribojimus, galiojančius nuo lapkričio 4 d., tai yra:

- kol galios Vyriausybės paskelbtas karantinas, tikintieji įleidžiami į bažnyčią su burną ir nosį dengiančiomis kaukėmis, išlaikomas saugus atstumas tarp pamaldų dalyvių - 2 m (10 kv. m ploto vienam žmogui ir laikantis ne mažesnio kaip 2 m atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių (iki 5 asmenų ar šeimos narių)). Besimeldžiantys lauke tikintieji turi laikytis 2 metrų atstumo vienas nuo kito.

Jaučiant simptomus, būdingus peršalimo ligoms dera susilaikyti nuo Eucharistijos šventimo bažnyčioje, o šv. Mišiose dalyvauti likus namie ir naudojantis šiuolaikinėmis komunikacijomis (plg. LVK Naujienos ...).

Vyskupai kviečia nesiliauti nuoširdžiai Dievui užtarti vieni kitus: palaikyti malda ligonius, prašyti stiprybės medikams, slaugytojams ir visiems, kurie valstybėje priima sprendimus bei užtikrina sklandų mūsų visuomenės gyvenimą. Išlaikykime pasitikėjimą Dievu ir pagarbą bei veiklią meilę vieni kitiems!

Kurijos info