VASARIO 16-osios malda už Lietuvą KRISTAUS PRISIKĖLIMO bazilikoje. Vasario 14–16 d. 40 val. Švč. Sakramento adoracija Kauno arkikatedroje bazilikoje

Vasario 16-ąją meldžiamės už Tėvynę Lietuvą, dėkojame už mūsų valstybės nepriklausomybę. Prašome taikos Lietuvai, Ukrainai ir pasauliui.

Vasario 16 d. 10 val. iškilmingos šv. Mišios KRISTAUS PRISIKĖLIMO BAZILIKOJE.

Po šv. Mišių eisena į Vasario 16-osios šventę Karo muziejaus sodelyje.

Vasario 16 d. 10 val. taip pat bus švenčiamos šv. Mišios su kariuomene Šv. ARKANGELO MYKOLO (Įgulos) BAŽNYČIOJE.

Vasario 14–16 d. 40 valandų ŠVČ SAKRAMENTO adoracija ARKIKATEDROJE BAZILIKOJE.

Vasario 14 d. po 18 val. šv. Mišių Kauno arkikatedroje prasidės 40 valandų Švenčiausiojo Sakramento adoracija už Lietuvą ir taiką. Ji tęsis iki vasario 16 d. 7 val. Į adoraciją kviečiamos miesto parapijų ir kitos bendruomenės. „Marijos radijo“ transliacija.