Vilniaus Pal. Teofiliaus Matulionio gimnazijos projektinių dienų įspūdžiai (2023-06-06)

Artėjant vasaros atostogoms, mūsų gimnazijoje vyko projektas "Mokausi iš Teofiliaus Matulionio". Projektinių dienų metu su mokiniais žiūrėjome filmus apie Pal. Teofilių Matulionį, kūrėme komiksus, skaitėme Pal. Teofiliaus Matulionio rašytą laišką dukterėčiai Marytei, gaminome paukštelius ir statėme bažnyčias. Didelė garbė buvo apsilankyti birželio 6 dieną Kaišiadorių Kristaus atsimainymo katedroje. Mus atvykusius pasitiko Vyskupas Jonas Ivanauskas ir klebonas Rimvydas Jurkevičius. Visi kartu susirinkome bendrai maldai Pal. Teofiliaus koplyčioje. Kartu su Vyskupu aplankėme katedros kriptą, mokiniams buvo organizuota ekskursija po bažnyčią.  Aplankėme paminklą skirtą kardinolui Vincentui Sladkevičiui. Mokiniams ši išvyka paliko neišdildomą įspūdį. Nuoširdžiai dėkoju už mums skirtą laiką, nuoširdų ir šiltą sutikimą.

Mokytoja Jūratė Laskauskienė

(Nuotraukos Vilniaus Pal. Teofiliaus Matulionio gimnazijos)